Професійні спортсмени добре розбираються в типах спортивного одягу та з легкістю оперують такими мало зрозумілими для пересічної людини словами як «термуха», «компресія» та «супінатори». Але як правильно обрати спортивний одяг та взуття, якщо, скажімо, ви вперше купили абонемент до спортивного залу? В цій статті ми розповімо як обирати, а якщо необхідно купити жіночий одяг – на Bolf.ua можна зробити це швидко та недорого.

Чому не підходять улюблені домашні речі?

Багато хто з тих, хто вперше з часів школи чи університету повернутись до спортивної зали, вважають, що улюблена стара футболка, розтягнуті штани та якісь кеди – оптимальний варіант і не варто витрачати зайві кошти. Однак таке нехтування призводить до того, що людині буде некомфортно. Під час тренування здійснюється багато різких рухів, особливо якщо це танці. Відповідно, одяг має бути еластичним, щоб не сковувати рухи, не задиратись та не рватись. А чи здатна на таке стара футболка? Звичайно ж ні. Крім того, під час активних фізичних навантажень людина пітніє і необхідно, щоб одяг поглинав вологу та забезпечував доступ повітря до шкіри.

Отже, якщо у вас є улюблена домашня футболка зі Спанч-Бобом – нехай вона вдома і залишається. А якщо хочете нову – перейдіть на https://bolf.ua/ukr_m_Жіночий-одяг_Жилети-11518.html та купуйте за доступними цінами.

Кожному виду спорту – окремий одяг

Великий асортимент різного спортивного одягу це не зручний маркетинговий хід, а необхідність. Адже вбрання для фітнесу, зимових видів спорту чи спортивної гімнастики буде значно відрізнятись. Це ж саме стосується й взуття. Якщо ви йдете на сучасні танці, воно повинне бути м’яке и зручне, а ось взуття, скажімо, для бігу, краще обрати з гарною фіксацією стопи та пружною підошвою.

Існує перелік базового спортивного одягу до якого входять:

  • Шорти та майка/футболка та легінси

  • Кросівки.

  • Головний убір (залежно від погоди)

Обираємо правильно

Перше на що більшість звертає увагу – це зовнішній вигляд одягу та взуття. Але для того, щоб тренування проходили комфортно та ефективно, потрібно пам’ятати про наступні важливі критерії:

  • Тканина. Вона має бути достатньо якісною, щоб забезпечувати мікроциркуляцію.

  • Фасон та компресія. Якщо з фасоном більш-менш зрозуміло, то компресійний одяг забезпечує легеньке стискання, що допомагає судинам краще витримувати фізичні навантаження та знижує больові відчуття в м’язах.

Що стосується взуття, то щоб купити правильні кросівки необхідно знати будову власної стопи, поверхню на якій будуть проходити тренування та їх інтенсивність. Людям з надлишковою вагою та плоскостопістю краще купити кросівки з супінатором. Це допоможе амортизувати під час бігу та вбереже коліна від надлишкового навантаження. Однак таке взуття не рекомендовано худорлявим людям зі звичайною будовою стопи, оскільки в такому випадку є ризик підвернути ногу.