Все більша кількість людей освоює онлайн шопінг, адже багатьом куди зручніше обирати речі у всесвітній павутині, сидячи перед монітором, ніж намотувати кілометри по місту з одного торгового центру в інший.
Крім того, у більшості випадків товари в інтернет-магазинах коштують значно дешевше, ніж в реалі. Причому, якщо знати, як економити на покупках в інтернеті, то можна купувати все необхідне просто за смішними цінами.
Шукайте знижки на https://pokupon.ua/rovno
Поступово в інтернет-торгівлі сформувалась власна система залучення покупців. Багато в чому вона схожа на ту, яку використовують офф-лайн магазини, але є і свої особливості. Якщо ви користуєтеся інтернет-магазинами, то знання про те, як економити на покупках в інтернеті допоможуть за менші гроші купувати більшу кількість речей.
Як економити на покупках в інтернеті
1. Ретельно вибирайте інтернет-магазин, найчастіше на сайтах з однаковим асортиментом дуже різні ціни.
2. Пошукайте в інтернеті відгуки про те магазині, де вирішили зробити замовлення, якщо багато негативних, то краще відмовтеся від покупки.
3. Подивіться на Головній сторінці сайту, які в даний момент проходять акції та розпродажі, чи є якісь бонуси за першу покупку або подарунки.
4. Поцікавтеся в онлайн-підтримки, як можна знизити вартість покупки. Можливо, вам підкажуть варіант, який ви самі не знайшли.
5. Існують спеціальні сервіси для моніторингу цін в інтернет-магазинах, наприклад, PriceGrabber.com, де можна швидко знайти свій товар за найнижчою вартістю.
6. Знайдіть промокод – це кілька літер або цифр, які вносять у спеціальну графу при покупці товару, що автоматично знижує його вартість. Отримати промо-код можна в соцмережах або форумах у тих, хто раніше щось купував в магазині, або на спеціальних сайтах. Подібні сервіси збирають інформацію про купони, розпродажі та знижки в інтернет-магазинах. Там і можна отримати свіжий промокод.
7. Купони – те ж саме, що і промо-код, але зазвичай у вигляді картинки, шляхи отримання ті ж. Крім того, ви отримаєте купон або промо-код після покупки, адже цим способом інтернет-магазини намагаються своїх покупців зробити постійними клієнтами.
8. Розпродажі – вони бувають сезонними, святковими, приуроченими до якого-небудь події або в разі закриття магазину. Останній варіант, хоча і дозволяє отримати шалену знижку, досить ризикований, якщо прийде щось не те, то скаржитися, швидше за все, буде вже не на кого.