Яскраві подарункові та доволі місткі паперові пакети-шопери давно вже стали невід’ємною частиною повсякденного життя українців. Їх перше масове виробництво розпочалося ще наприкінці 19 століття у Британії. Поступово воно переросло у цілу індустрію, і на сьогоднішній день паперові пакети оптом купуються практично всіма торговими мережами, які займаються роздрібною реалізацією товарів. Такі вироби не лише вважаються ознакою соціальної відповідальності бізнесу, але й відносяться до стильної атрибутики покупців. Як же виготовляються пакети паперові – чи притримуються виробники певного технологічного процесу?

Особливості процесу виробництва пакетів з паперу

Незважаючи на те, що цей продукт зовні має досить простий вигляд, технологія його виготовлення передбачає чітке дотримання послідовності етапів:

  • затвердження макету — спочатку обговорюються розмір, формат, тип використовуваного матеріалу, робиться графічна візуалізація майбутнього продукту: такий підхід дає можливість уникнути в майбутньому непорозумінь і розчарувань замовника;
  • закупка сировини для роботи — крейдований чи крафтовий папір, допоміжні аксесуари тощо;
  • виготовлення пакетів в автоматичному режимі на якісному обладнанні, внаслідок чого готова продукція буде мати найкращі характеристики якості та надійності;
  • закріплення ручок — у цьому випадку, в залежності від виду пакетів, використовуються шнури або кручений папір

Завершальний етап — друк вибраного раніше зображення. Це може бути або малюнок, або логотип певної фірми, або символіка бренду.

Варто зазначити, що паперовий пакет є чудовою альтернативою поліетилену, адже він виготовляється з екологічно чистого матеріалу, на виробництво якого потрібно зовсім небагато ресурсів. На відміну від пластику, термін розкладання у цьому випадку складає буквально кілька місяців і не передбачає виділення токсинів. Окрім того, відпрацьований матеріал підлягає вторинній обробці, що впливає на остаточну вартість продукції.

Паперовий пакет — універсальна упаковка. Він однаково добре підходить і для продуктових товарів, і для пакування одягу, і для транспортування медикаментів. Зовні він має набагато солідніший вигляд, аніж аналогічний варіант з пластику. І найважливіше те, що виготовити з паперової сировини можна величезну кількість моделей пакетів – великі і маленькі, квадратні й прямокутні, високі та низькі.