Апаратне лікування очей допомагає уникнути розвитку багатьох очних патологій, а також є чудовою профілактикою короткозорості. Методика включає комплекс занять спеціалізованих тренажерах. Вони впливають на очі різними видами випромінювань та вібрацій. Апаратне лікування очей можна проводити з раннього дитинства. Дізнатися більше про інтерактивне апаратне лікування зору ви можете на сайті мережи офтальмологічних центрів у Києві Zorko, пройшовши за посиланням https://zorko.ua/poslugi/interaktivne-aparatne-likuvannja/!
Саме в дитячому та підлітковому віці за допомогою апаратного лікування є найбільша ймовірність досягти бажаних результатів та високої гостроти зору. Пам'ятайте, що раніше встановлено діагноз, тим ефективніше лікування.
У яких випадках застосовується апаратне лікування?
Дітям та підліткам практично при всіх захворюваннях очей призначається апаратне лікування. Найчастішою причиною є короткозорість, яка найчастіше розвивається через тривалу зорову перенапругу, у тому числі через частого використання різних гаджетів. Крім того, недуга може мати спадковий характер.
Крім апаратного лікування короткозорості в дітей віком терапія може застосовуватися й інших випадках:
- Синдром втомлених очей. Може виявлятися внаслідок тривалої роботи із гаджетами.
- Косоокість.
- Амбліопія. У цьому захворюванні навіть використання очок не дає високого зору.
- Патологія рогової оболонки.
- Патологія зорового нерва.
Діти не відчувають дискомфорту під час апаратного лікування, оскільки більшість занять на тренажерах проходять у форматі гри.
Як відбувається процес лікування?
Методика лікування містить кілька етапів. На першому сеансі бажано присутність батька, щоб дитина не відчувала стрес і спокійно могла поставити будь-яке питання близької людини. Це розслабить молодого пацієнта. Маленькому відвідувачеві необхідно освоїтися та звикнути до медичного персоналу. Крім того, важливо вселити у малюка впевненість, тому що спочатку він може злякатися нової процедури.
Далі пацієнт може залишатися в залі апаратного лікування самостійно під наглядом кваліфікованої медичної сестри, яка ретельно стежитиме за правильністю виконання вправ. Сеанс терапії триває приблизно одну годину. Для дитини цей час минає непомітно.
Тривалість курсу залежить від захворювання, ступеня розвитку та визначається індивідуально.