На сільськогосподарському ринку доступні різні препарати, дія яких направлена на активізацію росту, поліпшення стану та якості зелених насаджень. Найкращим вибором буде купити гумат калію – повністю органічну речовину.
Рекомендації при обранні
При пошуку та купівлі добрива для городу, такого як гумат калію, необхідно враховувати кілька факторів, щоб переконатися в отриманні найкращих результатів. Добрива необхідні для забезпечення зернових необхідними поживними речовинами для росту та розвитку, і обираючи купити гумат калію можливо суттєво вплинути на їх зростання. Ось деякі речі, які слід враховувати при купівлі органічної добавки.
1) Потреби рослин.
Соняшник, кукурудза, пшениця мають різні потреби у поживних речовинах, тому важливо враховувати такі особливості. Деяким рослинам потрібно більше азоту, іншим – фосфору чи калію. Розуміння того, що саме потребує культура, допоможе з обранням рідкого гумату. Можна купити гумат калію з фунгіцидами або рідину з вищім складом азоту.
2) Тип ґрунту.
Склад та показники землі сильно відрізняються по регіонах. Цей фактор відіграє вирішальну роль у виборі типу добрива. Піщаний ґрунт, наприклад, вимагає іншого добрива, ніж глинистий ґрунт. Перед покупкою будь-якого добрива важливо протестувати ґрунт, щоб визначити його рівень pH та поживний склад. Від результатів залежить концентрація та кількість обробок.
3) Органічні проти синтетичних.
Добрива бувають двох видів: органічні та синтетичні. Органічні добрива виготовляються із природних матеріалів, таких як гній тварин, рослинні речовини та кісткове борошно. Синтетичні добрива складаються з хімічних речовин та мінералів. Переваги та недоліки мають обидва. Органічні добрива зазвичай вважаються більш безпечними для навколишнього середовища і забезпечують більш повільне вивільнення поживних речовин, у той час як синтетичні добрива забезпечують більш швидке вивільнення поживних речовин і, як правило, дешевші.
Вміст поживних речовин
Вміст поживних речовин у гуматі калія зазначено на упаковці, перед замовленням на сайті варто уважно перечитати склад. Цифри показують відсотковий вміст азоту, гумінової кислоти та калію у добриві. При виборі добрива важливо вибрати правильний баланс поживних компонентів.
Добрива можна вносити кількома способами, у тому числі гранульованими, рідкими та позакореневими. Рідкі добрива, як гумат, змішують з водою і вносять безпосередньо у ґрунт чи листя.