Гідроциліндри є виконавчими вузлами гідравлічних систем спеціального транспорту та виробничого обладнання. Вони відрізняються універсальністю, надійністю, тривалим терміном експлуатації та потужністю. Гідроциліндри широко застосовуються в сільському та комунальному господарстві, гірничодобувній галузі, будівництві та ремонті. Вони здатні розвивати величезну потужність для обробки дуже великих вантажів.
Гідроциліндр – що це таке?
Перші гідравлічні циліндри з'явилися ще в 70-х роках 20-го століття і з того часу їхня конструкція практично не змінилася. За принципом своєї дії вони є найпростішими двигунами, що працюють шляхом зворотно-поступальних рухів. Конструкційно вони схожі на пневматичні циліндри, але в якості енергоносій використовують не стиснене повітря, а мінеральне мастило.
Гідроциліндр складається з п'яти основних елементів - зовнішнього корпусу або гільзи, виготовленої зі сталі, поршня, штока, елементу ущільнення та втулки. У деяких моделях гідравлічних циліндрів замість традиційного поршня використовується плунжер, діаметр якого дорівнює внутрішньому діаметру гільзи. Чим більший діаметр поршня або плунжера, тим більше зусилля він розвиває, дозволяючи підняти або перемістити більшу вагу. Поршень з'єднаний зі штоком, який являє собою довгу та міцну сталеву трубку. Шток може бути як повнотілим, так і порожнистим. Зовнішня поверхня штока захищається від корозії хромованим покриттям. На кінці штока та на звороті корпусу встановлені кріпильні вуха для пальців.
Як працює гідравлічний циліндр?
Гідравлічне мастило зберігається у спеціальному резервуарі, і коли система починає працювати, насос нагнітає та проштовхує її у гідроциліндр під високим тиском. Тиск усередині гільзи циліндра змушує поршень штовхати шток уперед і назад, виконуючи механічну роботу. Таким чином, виконання роботи починається з гідравлічного мастила та переноситься на поршень, на шток, а потім на транспортний засіб, навісне або причіпне обладнання.
Як вибрати надійний та недорогий гідроциліндр?
Для правильного вибору гідравлічного циліндра необхідно визначити тип технологічного обладнання, на основі якого він буде працювати, номінальний та максимальний тиск у гідросистемі, необхідне штовхаюче та тягнуче зусилля на штоку, розміри та тип циліндра, загальний хід штока та інші технічні параметри. Якщо у вас виникли труднощі з вибором – технічні консультанти та менеджери онлайн-сервісу Gidrotsilindr завжди готові допомогти вам. Ми підберемо циліндр з оптимальними характеристиками та за найкращою ціною, підкажемо зручний спосіб оплати та виконаємо доставку на ваш об'єкт у будь-яку точку України.