Міцність сигарет: від чого залежить та як визначати
Курці знають, що сигарети суттєво відрізняються між собою. Одним із ключових параметрів під час вибору тютюнових виробів є міцність. Від чого залежить цей показник? Яке маркування використовують виробники, позначаючи міцність? Розберімося в цих питаннях.
Що таке міцність сигарет?
Міцність — це характеристика сигарет, яка визначається кількістю нікотину в тютюні та його подальшим впливом на організм. На міцність тютюнових виробів безпосередньо впливають такі фактори:
● Вид тютюну. Його різновиди суттєво відрізняються за концентрацією нікотину, що впливає на загальне враження від паління. Навіть листя одного виду може містити різну кількість нікотину залежно від надходження кисню, води та сонячних променів.
●Спосіб оброблення та висушування тютюну. Методика і швидкість сушіння листя може збільшити чи зменшити концентрацію нікотину в кінцевому продукті.
● Наявність домішок. Виробники сигарет нерідко додають до тютюну хімічні речовини для поліпшення смаку, збільшення терміну придатності чи зміни поглинання нікотину. Ці добавки можуть вплинути на міцність сигарет.
● Конструкція фільтра. Він здатен впливати на міцність, змінюючи кількість нікотину та інших речовин, які потрапляють до курця.
● Щільність набивання сигарети. Цей показник демонструє компактність тютюну всередині сигарети. Щільність набивання сигарет може впливати на декілька факторів, зокрема на стійкість до затягування, швидкість горіння та вихід диму. Кожен із цих параметрів опосередковано впливає на відчуття міцності та жорсткості у процесі куріння.
● Індивідуальний стиль паління. Міцність також варто розглядати як суб’єктивний показник, який залежить від способу куріння. Наприклад, на кількість поглиненого організмом нікотину впливають інтенсивність затягування, частота куріння та глибина вдиху.
Вміст смол у сигаретах безпосередньо не визначає їхню міцність. Смоли належать до залишків, які утворюються протягом охолодження тютюнового диму. Що вища їх концентрація, то жорсткішими здаються сигарети.
Особливості визначення міцності сигарет
Сучасні офлайн-магазини та онлайн-маркети пропонують широкий асортимент сигарет відомих брендів. Ознайомитися з провідними торговельними марками, які пропонують винятково якісну ліцензовану продукцію, ви можете на сайті https://cig-poshta.in.ua/ru/katalog-tovarov/.
Як правильно вибрати сигарети за міцністю?
1. Визначте вміст нікотину. Виробники сигарет не тільки позначають концентрацію певною цифрою (від 1 до 10) та еквівалентом у міліграмах, а й додатково акцентують увагу на міцності за допомогою кольору паковання. Зазвичай «легкі» або «з низьким вмістом нікотину» сигарети мають світлий колір паковання (білий, світло-сірий тощо), тоді як міцнішим тютюновим виробам відповідають червоний, темно-сірий, фіолетовий та чорний.
2. Оцініть рівень смол. Хоча цей показник безпосередньо не визначає міцність, тютюнові вироби з нижчим рівнем смол покупці часто суб’єктивно характеризують як більш м’які. Сигарети, позначені як «легкі» або «ультралегкі», як правило, мають нижчий рівень смол. У виробах із середнім і високим вмістом нікотину концентрація смол пропорційно вища.
3. Зважайте на типи фільтрів. Сигарети з довшими чи вдосконаленими фільтрами зазвичай пропонуються покупцям як менш жорсткі варіанти. Завдяки їхній конструкції виробники зменшують кількість нікотину та смол, що потрапляють до курця. У результаті процес паління оцінюється як більш м’який. Виходячи із цього, найбільш жорстким і міцним вважається дим сигарет без фільтра.
Якщо ви не можете самостійно визначити комфортний для себе вміст нікотину та смол, зверніться до консультантів. Кваліфіковані фахівці допоможуть вам вибрати бренд і сигарети, які повністю відповідають вашим вимогам, досвіду та індивідуальному стилю паління.
Висновок
Міцність сигарет — важливий показник, який необхідно враховувати під час вибору. На нього впливають такі фактори, як вміст нікотину, особливості оброблення тютюну, наявність домішок, конструкція фільтра й особистий стиль куріння. Обов’язково звертайте увагу на міцність сигарет, щоб процес паління не став для вас занадто м’яким або, навпаки, жорстким.