Новини компаній
13:00, 17 липня 2023 р.

Котячий кіготь

Новини компаній

Кошачий кіготь — тропічна рослина з вираженими імуностимулюючими властивостями. Пагони цієї ліани вкриті дрібними кігтями, які стали основою для її характерної назви. Листя зеленувато-жовті і витягнуті. Квіти ліани жовті або білі і ростуть парами на протилежних сторонах стебла. Пагони з часом стають щільними і перетворюються на колючки, які допомагають ліані прикріплюватися до дерев і захищатися. Завдяки унікальному хімічному складу кошачий кіготь зміцнює і відновлює організм людини. Екстракт цієї рослини стимулює імунітет, знижує запальні процеси і зменшує шкоду від хіміотерапії. Коротко кажучи, кошачий кіготь користь має значну.

Котячий кіготь, фото-1

Фармакологічні властивості

Кошачий кіготь є ефективним детоксикантом. Препарати, що містять його в складі, допомагають очистити клітини, нормалізують роботу печінки, видаляють надлишкову рідину, яка знаходиться в організмі, і не дають відчувати нездужання після веселої вечірки або при респіраторних і медикаментозних отруєннях. Екстракти, що містяться у рослинах, покращують імунітет і не дозволяють розвитку запальних процесів. Лікарі призначають їх для лікування і профілактики застудних, інфекційних і запальних захворювань. Препарати з ліани показані при променевій і хіміотерапії. Вони потрібні для полегшення шоку, який пережив організм. Крім того, кошачий кіготь проявляє протиопухолеву активність: не допускає росту ракових утворень. Рослина стимулює швидке заживлення ран і виразок. З його допомогою можна сприяти зарубцюванню виразок у шлунку і дванадцятипалій кишці.

Протипоказання та побічні ефекти

Препарати на основі котячого кігтя мають деякі протипоказання. Не рекомендується їх вживати під час вагітності, годування грудьми та у дитячому віці. Також слід уникати їх застосування при гіпертонії, туберкульозі та після трансплантації органів. Рекомендується утриматися від вживання препаратів на основі котячого кігтя перед візитом до стоматолога або одночасно з ліками, які розріджують кров або впливають на серцевий ритм. Можливі деякі побічні реакції, такі як запаморочення, нудота, діарея і висип.

Дозування та режим прийому біологічно активної добавки з котячим кігтем залежать від її форми і рекомендацій. Препарати випускаються у формі капсул, рідких екстрактів, чаїв та таблеток. Найзручнішою формою є чай, який слід вживати по 1 склянці на день. Зверніть увагу! Препарати на основі котячого кігтя не повинні застосовуватися одночасно з хіміотерапією. Прийом слід припинити за кілька днів до початку лікування і можна буде відновити його через тиждень після закінчення хіміотерапії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...