• «Шахтар» у драматичному матчі здобув вольову перемогу над «Зорею», - ФОТО, ВІДЕО
21:26, 22 квітня
Надійне джерело

У матчі 25-го туру УПЛ «Шахтар» у Львові приймав «Зорю».

Наставник «гірників» Маріно Пушич вніс певні корективи в стартовий склад після попередньої зустрічі команд, що відбулася минулого четверга: на правому фланзі захисту вийшов Георгій Гочолеішвілі, на позиції лівого вінгера від перших хвилин діяв Невертон, а центрфорварда грав Лассіна Траоре, повідомляє пресслужба донецького клубу.
Першого символічного удару по м’ячу завдала Яна Степаненко. Дівчина втратила обидві ноги внаслідок російського ракетного удару по залізничному вокзалу в Краматорську у квітні 2022 року.
Разом з нею на поле вийшов Олександр Кобзарев, який від початку повномасштабного вторгнення захищав нашу країну на Харківському напрямку в складі 125-ї бригади ТрО, а нині є керівником фонду UNBROKEN, що сприяє лікуванню, протезуванню та реабілітації українських військових і цивільних. Нещодавно Яна за підтримки Олександра пробігла на протезах 5 кілометрів у межах Бостонського марафону і вкотре довела всьому світові, що українці – незламні!

Потужний тиск «Шахтаря», але без голів до перерви

«Оранжево-чорні» від стартового свистка повністю володіли ініціативою і вже в дебюті зустрічі мали кілька небезпечних нагод.
Бондаренко обробив закидання з лівого флангу й пробив за сантиметри від штанги, Судаков спочатку закручував у дальній кут – впритул з воротами, а потім після комбінації партнерів з вигідної позиції влучив у голкіпера.
Чудову можливість відзначитися мав Траоре: після прострілу Гочолеішвілі та паса Шведа п’ятою буркінієць потужно бив під поперечину – ще один сейв Сапутіна. У середині тайму донеччани взяли паузу в атакувальних діях, а незадовго до перерви влаштували справжній штурм воріт гостей, створивши 4 гольові моменти поспіль.
Азаров з лівого краю карної зони пробив трохи вище цілі, Невертон головою замикав подачу Гочолеішвілі, однак теж не влучив у площину, Швед вгатив з-за меж штрафного – м’яч рикошетом від оборонця пройшов поруч зі штангою, а Бондаренко після прострілу Судакова завдав удару повз стійку.

Пропустили першими, але спрацювали заміни

Просто на початку другого тайму луганці несподівано повели в рахунку: на 51-й хвилині Антюх пробив головою з центру штрафного – м’яч влетів у сітку. «Гірники» кинули всі сили, щоб відігратися, і шанс швидко відповісти мав Матвієнко, та його потужний удар майже з лінії карного пройшов над поперечиною.
Тренерський штаб господарів відреагував замінами, випустивши спершу Кевіна й Сікана, а в середині тайму – Марлона Гомеса, Егіналду та Педріньйо. І саме заміни Маріно Пушича цілковито перевернули гру. Марлон Гомес з подачі Бондаренка спрямував м’яч трохи вище воріт, а потім після навісу Азарова головою пробив за сантиметри від поперечини. Зрештою на 72-й хвилині рахунок став рівним: Кевін виконав крос з лівого флангу на дальній кут, а Егіналду завдав влучного удару головою – 1:1. У заключному відрізку гри «оранжево-чорним» довелося долати максимально насичені захисні редути суперника, але вирвати перемогу вони таки змогли. На 88-й хвилині Кевін знову чудово навісив зі своєї позиції, і цього разу вже Данило Сікан із меж воротарського переправив м’яч у сітку.

2:1 – «Шахтар» удруге за тиждень обіграв «Зорю» і з 58 очками продовжує очолювати чемпіонські перегони УПЛ.

У наступному турі команда Маріно Пушича гратиме на виїзді з ЛНЗ. Поєдинок відбудеться 27 квітня в Черкасах і розпочнеться о 15:30.

«Шахтар» (Донецьк) – «Зоря» (Луганськ) – 2:1 (0:0)

Львів, «Арена Львів», 500 глядачів

Голи: 0:1 Антюх (51), 1:1 Егіналду (72), 2:1 Сікан (88)

«Шахтар»: Різник, Гочолеішвілі, Бондар, Матвієнко (к), Азаров (Педріньйо, 71), Криськів, Бондаренко, Судаков (Марлон Гомес, 64), Швед (Сікан, 57), Невертон (Кевін, 57), Траоре (Егіналду, 64)

Вилучення: Сапутін (89, пряма червона)
#Шахтар #Зоря #УПЛ
0,0
Спецтема
"Зоря" - український футбольний клуб з міста Луганськ. Чемпіон СРСР 1972 року. Команда найвищої Ліги Чемпіонату України - УПЛ, флагман луганського футболу. Президент клубу Євген Геллер