
Російські «інвестори» цікавляться луганським машинобудуванням і хімічним виробництвом
У так званому "міністерстві промисловості і торгівлі республіки" повідомили, що потенційні "інвестори" у виробництво переважно цікавляться в "ЛНР" машинобудуванням і хімічною промисловістю.
«Незважаючи на те, що в галузевій структурі обробної промисловості найбільшу питому вагу посідає металургійне виробництво, інтерес потенційних інвесторів привертають машинобудування, що посідає друге місце в обробній промисловості Луганщини, а також хімічна промисловість, яка переважно зосереджена на території Сєвєродонецької агломерації», - повідомили у "відомстві".
Зазначимо, що восени минулого року очільник Луганської ОВА Артем Лисогор заявляв, що за останні два роки у Сєвєродонецьку місцеві колаборанти неодноразово уводили людей в оману можливим запуском хімічного об’єднання «Азот».
"Обіцяли навіть якогось інвестора, який з рф так і не приїхав. За цей час ситуація з мертвої точки не зрушила. Відновити хочуть лише роботу цеху нейтралізації та очищення промислових стоків, який у мирний час обслуговував міську каналізаційну мережу. Про виробництво хімічної продукції мова не йде", - коментував тоді Лисогор.