• Головна
  • На окупованій Луганщині росіяни обмежили вʼїзд до Рубіжного
11:24, Сьогодні
Надійне джерело

На окупованій Луганщині росіяни обмежили вʼїзд до Рубіжного

На окупованій Луганщині росіяни обмежили вʼїзд до Рубіжного

Російська окупаційна влада запровадила в'їзд по перепустках до міста Рубіжне в Луганській області.

Щоб отримати паперову перепустку, потрібно мати російський паспорт. Про це повідомляє Луганська ОВА.

Російська влада закрила Рубіжне на в'їзд, аби потрапити в місто, потрібно отримати паперову перепустку, яку видає так звана місцева адміністрація.

"Для дозволу потребують надати заяву, копію паспорта РФ та вказати поважні причини подорожі. В електронному вигляді ці перепустки оформити неможливо", — ідеться у повідомленні ОВА.

В'їхати в Рубіжне без паперової перепустки тепер можуть лише люди, які мають документи на житло в місті російського зразка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЛНР #Рубіжне #окупанти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Спецтема
Російські окупанти захопили значну частину Луганщини, але вони намагаються захопити всю, не переймаючись, як далі тут житимуть люди - зруйновані будинки, школи, лікарні. Але ЗСУ неодмінно звільнять всю Луганщину та відновлять за допомогою міжнародних партнерів.
Оголошення
live comments feed...